Apartamento 1010

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Apartamento 1010 Goiânia van 40 m² is gelegen slechts 1 km van de dierentuin van Goiânia en op ongeveer 25 minuten lopen van Shopping Estação Goiânia. De capaciteit van dit appartement is tot 4 gasten.

    Het appartement is in de wijk Setor Central van Goiânia gelegen, net om de hoek bij het Beco da Codorna, een paar stappen van Vila Cultural Cora Coralina. Het Mutirama Park ligt niet ver van de accommodatie.

    Het appartement heeft ook 1 badkamer.

    2-slaapkamer Apartamento 1010 ligt op 300 m van Jockey Club busstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

    Kameropties bij Apartamento 1010 Goiânia

    Het appartement heeft ook 1 badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento 1010 Goiânia Faciliteiten foto Apartamento 1010 Goiânia Bedden foto Apartamento 1010 Goiânia Interieur foto Apartamento 1010 Goiânia Bedden foto Apartamento 1010 Goiânia Kamer foto Apartamento 1010 Goiânia Faciliteiten foto Apartamento 1010 Goiânia Toiletten foto Apartamento 1010 Goiânia Faciliteiten foto Apartamento 1010 Goiânia Interieur foto Apartamento 1010 Goiânia Andere info foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento 1010 Goiânia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamento 1010 Goiânia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een oppervlakte van 40 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento 1010 Goiânia